Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lustra w srebrnej ramie

( ilość produktów: 5 )

Nowoczesne wnętrza i współczesne trendy, umożliwiają łączenie ze sobą materiałów matowych, satynowych i poliestrowych, z takimi, które są pełne połysku i odbić. Chcąc znaleźć odpowiednie lustro do salonu, holu, przedpokoju, garderoby, łazienki czy sypialni, warto zwrócić uwagę na lustra w srebrnej ramie.

Minimalizm i prostota wnętrz, to coraz ważniejsza cecha brana pod uwagę w aranżacji nieruchomości. Funkcjonalność, jako klucz do wygodnego zamieszkania i łatwości utrzymania domu w czystości, wymaga doboru materiałów i dodatków, które będą sprzyjać temu, jakże kluczowemu oczekiwaniu uzyskania wygody w każdej przestrzeni. Ludzie, są tak przyzwyczajeni do oglądania się każdego dnia w lustrze, że dom lub mieszkanie bez niego, staje się ubogi o własne odbicie. Przy braku lustra, ma się wrażenie, że brak jest cząstki własnej osobowości (nie mówiąc już o fakcie wychodzenia z domu, bez wiedzy, czy nie wygląda się dla kogoś niestosownie). Dlaczego zatem lustra w srebrnej ramie mogą pomagać uzyskać lepsze spojrzenie na samego/samą siebie, i dodać do osobowości więcej własnej wartości?

Gdzie można zastosować lustra w srebrnej ramie?

Wnętrza prywatne i komercyjne, w większości przypadków, posiadają chociaż jedno lustro - łazienkowe. Nie zawsze ma ono duże wymiary, a jako lustro wiszące, jest w stanie ukazać odbicie, w zależności od kąta położenia jego tafli. Ważnym aspektem w aranżacji przestrzeni wokół lustra wiszącego, jest również dobre naprowadzenie światła na odbicie, co również dodaje blasku lustrzanej powłoce. Lustra w srebrnej ramie, bez względu na miejsce zawieszenia czy intensywność odbijającego się światła, błyszczą się same w sobie, także na obramowaniu. Srebrne ramy wykonane są z wodoodpornych materiałów (więc można zawiesić je w łazience lub wnętrzach narażonych na działanie wilgoci - także na tarasie czy w otwartym na zewnątrz przejściu), a duży format luster, umożliwia odbicie prawie całej sylwetki, prezentującej się przed nimi osoby. Często jednak, lustra tego typu, wybierane są do wnętrz hotelowych, apartamentów, mieszkań czy domów, gdzie styl wnętrza wyróżnia się minimalizmem, elegancją, luksusem oraz designerskimi dekoracjami. Idealnie pasują do wnętrz typu glamour, nowoczesnych, art deco, lub industrialnych.

Jakie formaty i rodzaje srebrnych ram, do lustra wybieranego do domu, firmy?

Patrząc na ofertę i wielkość dostępnych luster, można bez wątpienia zauważyć, że ich format można dobrać do wielkości drzwi, szaf, okien lub zawiesić nad umywalką oraz wanną, w łazience. Do najpopularniejszych należą formaty: 70x100cm, 60x120cm, 70x150cm, 81x150cm i 70x137cm. Ramy wykonane są z drewna, ale jedne przypominają równie lustrzane odbicie (jak tafla lustra), inne, są przecierane i zmatowione, a farba pokrywa ich płaszczyznę. Profil lustra może mieć obły charakter od frontu lub mieć przekrój prostokątny. Ramy wyróżniają się również głębokością oprawy, więc jedne lustra są dosyć płytko osadzone, inne mają mocno wystające brzegi ramy i tworzą ?a la próg, na którego tyle umocowana jest odbijającą się tafla lustra.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 325 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Super! Napewno tutaj wrócę.
2023-08-26
Szybko i sprawnie
pixel