Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ramki 60x80 cm (A1)

( ilość produktów: 23 )

Kiedy szuka się rozwiązań do dekoracji wnętrz, łatwo można dostrzec fenomenalne zdjęcia, plakaty, grafiki, architektoniczne rendery i twórcze prace autorskie, które są w stanie podnieść jakość i wizerunek każdej przestrzeni. Ramki 60x80 cm podkreślają przekaz obrazów, słów czy ilustracji, zachowując przy tym trwałość wydruków i zabezpieczając je mechanicznie.

Ramki w rozmiarze 60x80 cm utrzymują prezentowane prace w ciekawej stylistyce, którą można dobrać do określonego wnętrza. Obrazy, zdjęcia, plakaty, grafiki, ilustracje, ciekawe fragmenty pism i książek, wartościowe cytaty, rysunki, prace malarskie czy innego typu twórczość, zaciekawiają, edukują lub ilustrują przebieg danego aspektu życia. W związku z tym wymagają mocnej, niezawodnej i dobrze prezentującej się oprawy.

Gdzie można zastosować dekoracyjne ramki na zdjęcia 60x80 cm?

Dom, biuro, gabinet, pracownia czy wystawa - to miejsca, w których sprawdzą się ramki 60x80 cm. Jedne nadają się do prezentacji prac na ścianach i innych miejscach pasujących do danej aranżacji. W zależności od specyfiki prezentacji mogą być dopełnieniem wyposażenia domu i przypominać rodzinne chwile zawarte w fotograficznych kadrach. Zawieszone fotografie umieszczone w ramkach na ścianie (w postaci kolażu zdjęć), mogą codziennie wpływać na dobre relacje rodzinne, kiedy będą przypominać wartościowe chwile z życia. To dobry sposób na prezentacje fotografii potraw serwowanych w restauracjach oraz kawiarniach, a także usług w siedzibach konkretnych rodzajów firm. Dzięki temu, klienci zainteresowani zamawianymi potrawami, produktami lub usługami, mogą zobaczyć, co oferuje dana firma. Ramki zawieszone na ścianach, podkreślają wizerunek brandu marki i tworzą wystawę z ofertą.

Z jakiego materiału dostępne są ramki do wnętrz?

Decydując się na zakup elementów dekoracyjnych do domu, warto kierować się spójną stylistyką z już istniejącym wyposażeniem. Wyboru ramki należy dokonać, patrząc pod względem jej wymiarów i parametrów dotyczących szerokości i wysokości profilu ramy. Dostępne ramki drewniane i aluminiowe, umożliwiają zaprezentowanie prac, zachowując faktyczny ich wymiar 60x80 lub powiększając go o obrys ramy:

  • ramki aluminiowe typu QAL i ALU, dają możliwość uzyskać delikatny obrys prezentowanych zdjęć,
  • drewniane ramki to sposób na podkreślenie grafik lub prezentacji, poprzez nadanie im widocznego zarysu.
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 325 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Dostawa bardzo szybka, towar zgodny z opisem.
2023-08-25
Szybka i sprawna realizacja. Towar dobrze zabezpieczony do wysyłki. Jestem bardzo zadowolona z jakości ram i samej usługi.
pixel