Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lustra & dekoracje

( ilość produktów: 26 )

Odbicie w lustrze, może mieć wiele perspektyw, w zależności od tego co odbija. Lustra prostokątne, dekoracyjne, lustra w czarnej ramie, w złotej ramie, czy ze srebrnym obramowaniem, to największe hity ostatnich lat.

Kiedy codziennie spoglądasz w lustro, patrzysz w oczy człowieka, od którego zależy całe Twoje życie?. Tak można byłoby zacząć historię, gdzie lustra mają kluczowe znaczenie w całym życiu człowieka. I jak dawniej, własne odbicie można było zobaczyć w tafli spokojnej wody, tak teraz, mało kto docenia, że może mieć lustro na wyciągnięcie ręki.

Pomysły na lustra w domu

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Jednak patrząc na nie we własnym odbiciu, czy zauważamy jakość naszej duszy? Czy jesteśmy w stanie ją dostrzec i w porę się nią zająć? Jeżeli tak, to nie powinno być domu bez lustra. Jedne można zawiesić w przedpokoju, aby każdego dnia ubierając kurtkę lub buty, widzieć czy nie zgorszy się kogoś wychodząc z domu, np. bez kompletnego stroju. Drugie, może znaleźć się w łazience, aby z samego rana móc szybko ruszyć z kopyta, kiedy wyraz twarzy i ten ?idealny? wizerunek tuż po śnie, nie zadowala. Wówczas trzeba go szybko przekuć w wygląd, na taki, jak z pierwszych stron gazet. Trzecie, może dopełnić salon, a jako powieszone lustro w poziomie, odbijać wpadające do salonu światło słoneczne i rozjaśnić oraz optycznie powiększać pomieszczenie. Czwarte, powinno się znaleźć w garderobie, aby przymierzając setki strojów, po wielu godzinach, wybrać ten odpowiedni strój. Natomiast piąte, może znaleźć się w pokoju dzieci, żeby bawiąc się, mogły ćwiczyć dykcję i mowę stojąc przed lustrem, lub też, klejąc papierowe stroje, sprawdzać na sobie czy przetrwają próbę jakościową. Czy lustra dekoracyjne, lustra bezramowe lub w ozdobnych ramach, każde lustro powinno być dobrane pod częstotliwość użytkowania danych pomieszczeń i ich funkcje.

Jakie lustro wybrać?

Kiedy przegląda się katalog z lustrami, w oczy rzucają się rozwiązania, które najbardziej cieszą ich nabywców. Najczęściej wybieranymi lustrami pasującymi do współczesnych trendów, są lustra w srebrnej ramie, lustra w złotej ramie i wszelkie lustra dekoracyjne, które poza swoją zaletą (możliwością zobaczenia swojego odbicia), stają się również atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Ramy z fazą, z tłoczeniem, z ramą lustrzaną, drewnianą, o minimalnej, jak i dużej głębokości obrzeża oraz jego szerokości - w tym można wybierać rozwiązania do aranżacji wnętrzarskich pomieszczeń. Kiedy planuje się ujednolicić ścianę w łazience, naprzeciw większym wymaganiom wychodzą lustra bezramowe, które można ułożyć razem z płytkami (np. łazienkowymi) i wmurować je w ścianę na tą samą wysokość co płytka. Dzięki temu, sprzątając łazienkę, można spokojnie wytrzeć lustro i wszystkie kafle wokół, nie obawiając się, że gdziekolwiek pozostanie kurz lub brud.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 325 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
Bardzo dobra jakość ramek, polecam. Dostawa bardzo szybka, lubię takie sklepy :-)
2023-09-04
Wszystko jak należy, świetny kontakt szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Ramka już wisi.
pixel